Hakkımda


Editör: Kübra KAFALI

İnsanlara öylece ne hissettiğimizi anlatmanın en güzel yolu cümlelerdir .Ve hayatımızdaki duyguları,olayları ,anıları ,özlemleri ,kırgınlıkları,kızgınlıkları ve belki de sevgiyi anlatmanın en güzel yolu dudaklarımızın arasından dökülen kelimeler bütünüdür . Bazı insanlar konuşamaz yazar ,bazı insanlar yazarak anlatır içindeki sessizliği . Ben hep yazarım oraya buraya . Yazılarım cümlelerim kimseye okumadığım küçük hazinem ... Böyle düşünürken birden bire aldığım bir karar oldu bunları burada yazmak . Neden saklanır niçin saklanır insanın içinden geçenler dedim kendi kendime . Hazine kalbimiz ve cümlelerimiz. Bugün  hayatımızın geri kalanı . Ne yapıyoruz ? Seviyoruz,üzülüyoruz ,kızıyoruz doya doya . Kimin umurunda sessizliğimiz ? Yazalım doyasıya .
        

Moda Yazarı: Fatma KAFALI

Nerden başlasam nasıl anlatsam da kendimi daha kısa tanıtsam bilmiyorum , Fatma Kafalı bu anlat anlat bitmez ki :) Çok uzun uzun betimlemeler yaparak canınızı sıkmak istemem bu yüzden fotoğrafımı koydum zaten.Hayatımın büyük bir bölümünü gülmeye harcıyorum. Somurtarak, hırslara kapılarak, başkalarını kıskanarak, yalanla geçen bir hayat yakınımdan bile geçemez. Tüm renkleri, fotoğraf çekmeyi, eski eşyaları, kişisel gelişimi, okumayı, şiiri, hayvanları, bitkileri, ailemi ve karşılıklı gülebileceğim insanları çok seviyorum ve tabiki cosmondo ailesini çok seviyorum.İşte ben bu kadarım:) Lafı daha fazla uzatmak istemiyorum çünkü buralarda zaman harcamak yerine bence bir an önce yazılarımı okumalısınız orası daha eğlenceli :)


Beni daha yakından takip etmek isteyenler;

https://www.instagram.com/fatmakfl/


Kültür&Sanat Yazarı: Neslihan DOĞAN

Merhaba ben Neslihan :)  Okuldan arta kalan zamanımın büyük bir çoğunluğunu yabancı dizi ve film izleyerek geçiriyorum. Ev arkadaşım Kübra'nın  ricasıyla haziran 2016'dan beri Cosmondo 'da film ve dizi  yorumları  yapıyorum. Hiç aklımda böyle bir düşünce yoktu ama buraya yazdığım ilk yazıyla farkettim ki insan yazdıkça, paylaştıkça daha çok mutlu oluyor. Zaten arkadaşlarımızla bir araya  geldiğimizde izlediğimiz dizi veya filmlerden bahsederiz. İzlediğim bir filmi, dinlediğim bir müziği ya da okuduğum bir kitabı paylaşmayı severim.Bu sayede kaliteli yapımlar daha çok insana ulaşır. Sonra dedim ki kendi kendime neden daha büyük kitlelere ulaşmayayım? Ve burada yazmaya başladım. Bende burada dizi ve filmler hakkında yorumlarımı ve  hissettiğim duygularımı  paylaşacağım. Beni sosyal medyadan takip etmek isterseniz buradan Twitter adresime ulaşabilirsiniz.
Bumerang - Yazarkafe

Email ile Takip Et

İzleyiciler